Press Contacts

Kontakti

Kontaktne informacije odjela za odnose s javnošću tvrtke Canon Europe

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Sarah Vloothuis

E-pošta: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Rosie Harries

E-pošta: Rosie.Harries@canon-europe.com


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Caroline Nicholls (potrošači)

E-pošta: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontakt: Jack Low (profesionalci)

E-pošta: jack.low@canon-europe.com

Lokalni kontakti za tisak

Canon Austria

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: f.vandenbempt@canon.be


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: steve.haentjens@canon.be


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: f.vandenbempt@canon.be

Canon Czech Republic

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za korporacije, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-pošta: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-pošta: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

VAŽNO:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Kontakt : Amanda Tek

Telefon : +33 1 85 14 46 95

E-pošta: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Kontakt : Cécile Thibault

Telefon : +33 1 85 14 46 97

E-pošta : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Kontakt : Cécile Thibault

Telefon : +33 1 85 14 46 97

E-pošta : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Potrošački Produkten Anfragen zu – foto, EOS Cinema, Tintenstrahldrocker, skener für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

Agencija Ranieri

E-pošta: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdrick/Kopiersystemmen, Produktionduck, Softver, rješenja za tijek rada

Katarina Lazar tvrtke Canon

E-pošta: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu Medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-pošta: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu korporativne teoreme – Unternehmenskomunication

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-pošta: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Viktória Oláh

E-pošta: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Kontakt za upite medija:

E-pošta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (zatražite razgovor s osobom zaduženom za odnose s javnošću)

Canon Italy

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za korporacije, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-pošta: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-pošta: M.van.der.Made@canon.nl


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-pošta: m.van.der.made@canon.nl


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-pošta: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-pošta: joanna.stankiewicz@canon.pl


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Katarzyna Kluza

E-pošta: katarzyna.kluza@canon.pl


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-pošta: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-pošta: ana.cristina@canon.pt


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-pošta: ana.cristina@canon.pt


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-pošta: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-pošta: dana.pelin@canon.ro


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-pošta: dana.pelin@canon.ro


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-pošta: dana.pelin@canon.ro

Canon Russia

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za poslovna rješenja, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-pošta: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za poslovna rješenja, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: + 27 12 675 4900

E-pošta: pr@canon.co.za

Canon Spain

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-pošta: e_martel@canon.es


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-pošta: e_martel@canon.es


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-pošta: M_moya@canon.es

Canon Sweden

Kontakt za upite medija:

Kontakti:

Kontakt: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-pošta: linn.kryss@canon.se


PR B2B kontakt: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-pošta: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-pošta: presse@canon.ch


Odjel za odnose s javnošću za B2B

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-pošta: presse@canon.ch


Odjel za odnose s javnošću za B2C

Kontakt: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

E-pošta: presse@canon.ch

Canon Turkey

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-pošta: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Kontakt za upite medija:


E-pošta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (zatražite razgovor s osobom zaduženom za odnose s javnošću)


Također bi vas moglo zanimati