Press Contacts

Kontakti

Kontaktne informacije odjela za odnose s javnošću tvrtke Canon Europe

Kontakt za upite medija:

Email: corporate.communications@canon-europe.com

Lokalni kontakti za tisak

Canon Austria

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: f.vandenbempt@canon.be


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: steve.haentjens@canon.be


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: f.vandenbempt@canon.be

Canon Czech Republic

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za korporacije, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Christina Jürgensen

Telefon: +45 28 49 76 62

E-pošta: christina.jurgensen@canon.dk

Canon Finland

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-pošta: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

VAŽNO:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Kontakt : Amanda Tek

Telefon : +33 1 85 14 46 95

E-pošta: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Kontakt : Cécile Thibault

Telefon : +33 1 85 14 46 97

E-pošta : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Kontakt : Cécile Thibault

Telefon : +33 1 85 14 46 97

E-pošta : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:

Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Sarah Stuwe

E-Mail: sarah.stuwe@canon.de

Pressebüro Canon: Loretta Käch

E-Mail: pressebuero.canon@ogilvy.com


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Alexandra Schmatz

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: alexandra.schmatz@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Veronica Giannoglou, Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: veronica.giannoglou@canon.gr


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Dimitra China, Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: dimitra.china@canon.gr


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Veronica Giannoglou, Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: veronica.giannoglou@canon.gr

Canon Hungary

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Viktória Oláh

E-pošta: viktoria.olah@canon.hu

Canon Ireland

Kontakt za upite medija:

E-pošta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (zatražite razgovor s osobom zaduženom za odnose s javnošću)

Canon Italy

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za korporacije, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-pošta: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-pošta: M.van.der.Made@canon.nl


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-pošta: m.van.der.made@canon.nl


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-pošta: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-pošta: joanna.stankiewicz@canon.pl


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Katarzyna Kluza

E-pošta: katarzyna.kluza@canon.pl


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-pošta: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-pošta: ana.cristina@canon.pt


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-pošta: ana.cristina@canon.pt


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-pošta: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Iulia Becheanu

Telefon: 0040.21.318.24.84

E-pošta: iulia.becheanu@canon.ro


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Iulia Becheanu

Telefon: 0040.21.318.24.84

E-pošta: iulia.becheanu@canon.ro


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Iulia Becheanu

Telefon: 0040.21.318.24.84

E-pošta: iulia.becheanu@canon.ro

Canon Russia

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za poslovna rješenja, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-pošta: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

Kontakt za upite medija:

Kontakt odjela za odnose s javnošću, za poslovna rješenja, poslovne suradnike i potrošače

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: + 27 12 675 4900

E-pošta: pr@canon.co.za

Canon Spain

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-pošta: e_martel@canon.es


Poslovna rješenja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-pošta: e_martel@canon.es


Potrošački proizvodi – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-pošta: M_moya@canon.es

Canon Sweden

For media related questions please contact:

PR Corporate and B2B-contact: Elif Bilyar

Phone: +46 73978 86 52

Email: elif.bilyar@canon.se


PR B2C-contact:

Phone: +46 73 978 89 25

Email: maria.fagerstrom@canon.se

Canon Switzerland

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Ralph Schmid

E-pošta: press@canon.ch


Odjel za odnose s javnošću za B2B

Kontakt: Ralph Schmid

E-pošta: press@canon.ch


Odjel za odnose s javnošću za B2C

Kontakt: Sarah Stuwe

Telefon: +49 (0)162 206 46 23

E-pošta: press@canon.ch

Canon Turkey

Kontakt za upite medija:

Korporacijska pitanja – kontakt odjela za odnose s javnošću

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-pošta: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Kontakt za upite medija:


E-pošta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (zatražite razgovor s osobom zaduženom za odnose s javnošću)


Također bi vas moglo zanimati